Reinigen riool, heel Sittard-Geleen

In heel Sittard-Geleen wordt het riool goed nagekeken, schoon gemaakt en waar nodig gerepareerd. Lees verder voor de planning van de werkzaamheden.

Planning

Door de week wordt gewerkt van 12.00 tot 18.30 uur. Op donderdag wordt in het centrum van Sittard niet gewerkt in verband met de weekmarkt. Omdat in elke straat vaker dan 1 keer wordt gewerkt is het niet mogelijk om precies aan te geven wanneer, wáár gewerkt wordt. De bewoners en bedrijven krijgen een brief van de aannemer.

27 februari tot en met 31 maart

Centrum Sittard

  • Begijnhofstraat
  • Brandstraat
  • Deken Tijssenstraat
  • Gats
  • Gruizenstraat
  • Haspelsestraat
  • Helstraat
  • Kapittelstraat
  • Kerkepad
  • Kerkplein
  • Kerkstraatje
  • Kloosterplein
  • Limbrichterstraat
  • Markt
  • Molenbeekstraat
  • Nieuwstraat
  • Oude Markt
  • Paardestraat
  • Parklaan
  • Plakstraat
  • Pullestraat
  • Putstraat
  • Rosmolenstraat
  • Sjiefbaan
  • Tempelplein
  • Voorstad

21 maart tot en met 3 april

  • Heerlenerweg
  • Leyenbroekerweg

14 maart tot en met 31 maart

De Haese, Geleen

  • Brittanniëlaan
  • Champagne
  • Dordogne
  • Elsenburglaan
  • Eifel
  • Haspengouw
  • Hazenpad
  • Henri Hermanslaan
  • Laan van Westfalen
  • Lotharingen
  • Picardië
  • Thüringen
  • Toscane

Omleiding/verkeer

De werkzaamheden duren maar kort. Er staan 1 of meerdere vrachtwagens en busjes in de straat. De straten in het centrum van Sittard zijn smal. Daarom zijn tijdens de werkzaamheden de straten afgesloten. Alleen voetgangers en voetgangers met de fiets aan de hand kunnen langs de werkzaamheden lopen. Ze worden met pionnen om de wagens heen geleid.  

Uitvoerder

Firma Van de Kreeke leidingtechniek

Contact

Kijk op www.werkzaamhedenaanhetriool.nl voor meer informatie of neem tijdens kantooruren contact op met Raymond Wich of Ed Goossens via 045 – 52 418 00 of leidingtechniek@vandekreeke.nl. Uiteraard kunt u ook één van de medewerkers op straat aanspreken.