Raadsleden

De gemeenteraad van Sittard-Geleen bestaat uit 37 raadsleden. Deze raadsleden zijn verdeeld over raadsfracties. Een raadsfractie bestaat uit één of meer raadsleden van dezelfde politieke partij.

Op dit moment zijn dat de volgende raadsfracties: GOB (12 zetels), CDA (8 zetels), GroenLinks/PvdA (7 zetels), Stadspartij (2 zetels), PVV (2 zetels), D66 (1 zetel), SPA (1 zetel), Lokaal Sittard-Geleen-Born (1 zetel), VVD (1 zetel), Forum voor Democratie (1 zetel), PIT (1 zetel). 

Voorzitter

Burgemeester

Hans Verheijen

secretariaat.burgemeester@sittard-geleen.nl

Afbeelding burgemeester Hans Verheijen

 

 

GOB

Website: http://www.gob-online.nl   

 

P.G.J.M. (Phil) Boonen

raadslid.boonen@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Boonen

 

M.W.C. (Marcel) Claessens

raadslid.claessens@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Claessens

 

M.P.A. (Martin) Dormans

raadslid.dormans@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Dormans

 

C. (Cliff) Verjans

raadslid.cverjans@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Verjans

R.E.W. (Roy) Breidenbach

raadslid.breidenbach@sittard-geleen.nl

 

Afbeelding raadslid Breidenbach

 

L.W. (Berry) van Rijswijk

raadslid.vanrijswijk@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Van Rijswijk

 

G.R. (Rob) Klee

raadslid.klee@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Klee

 

N.F.J. (Niek) Wetzels

raadslid.wetzels@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Wetzels

 

J.H.J. (Jeroen) Tholen

raadslid.tholen@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Tholen

 

F. (Fedja) Kuburic

raadslid.kuburic@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Kuburic

 

I.A.L. (Ingrid) Knops-Verjans
 

raadslid.knops-verjans@sittard-geleen.nl

 

Raadslid Ingrid-Knops-Verjans

 

J.A.G. (Jack) Peeters
 

raadslid.peeters@sittard-geleen.nl

 

Afbeelding Jack-Peeters


CDA

Website: https://www.cda.nl/limburg/sittard-geleen/

 

P.J. (Patrick) Brouwers

raadslid.brouwers@sittard-geleen.nl       

Afbeelding raadslid Brouwers

 

A.J.C. (Angelique) Fredrix-Pilon

raadslid.fredrix@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Fredrix-Pilon

 

P.T.H.M. (Peter) Henssen
 

raadslid.henssen@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Henssen

 

J.E.E.A. (Jos) Schlössels

raadslid.schlossels@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Schlossels

 

J.H. (Sjohn) Smeets

raadslid.smeets@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Smeets

 

N.I.M. (Nancy) Kaufmann

raadslid.kaufmann@sittard-geleen.nl  

Afbeelding Raadslid Nancy Kaufmann

 

G.J.M.C. (Gabriëlle) Essing-Demandt

 

raadslid.essing-demandt@sittard-geleen.nl
 

Afbeelding raadslid Gabrielle-Essing-Demandt

 

T.A. (Ron) Salvino
 

raadslid.salvino@sittard-geleen.nl

 

Afbeelding raadslid Ron-Salvino

 

GroenLinks/PvdA

Website: http://www.sittard-geleen.groenlinks.nl I https://sittardgeleen.pvda.nl

 

 

M.H. (Marco) Schipper

raadslid.schipper@sittard-geleen.nl

 

Afbeelding raadslid Schipper

 

 

K. (Kim) Schmitz

raadslid.schmitz@sittard-geleen.nl      

Afbeelding raadslid Schmitz

 

F.M.M. (Felicitas) Crutzen

raadslid.fcrutzen@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Crutzen

 

J.E. (Jos) Janssen

raadslid.janssen@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Janssen

 

M.J.M. (Math) de Loo

raadslid.deloo@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid De Loo

 

 

P.H.J. (Paul) Kubben

raadslid.kubben@sittard-geleen.nl

 

Afbeelding raadslid Kubben

 

 

A.E.H. (Annelies) Wielders

raadslid.wielders@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Wielders

Stadspartij

Website: http://www.stadspartij.org/

 

W.P.H. (Willy) Paauwe

raadslid.paauwe@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Paauwe

 

A.C.M. (Ton) Raven

raadslid.raven@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Raven

 

PVV

Website: www.sittard-geleen.pvv.nl

 

T. H.J. (Thijs) Klaassen

raadslid.klaassen@sittard-geleen.nl     

Afbeelding raadslid Klaassen

 

J.W. (Jos) Coumans

raadslid.coumans@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Coumans

 

D66

Website: www.d66.nl/sittard-geleen

 

P.R. (Pepijn) Pi Van de Venne

raadslid.pivandevenne@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Pi Van de Venne

 

 SPA

Website: https://spa-sg.nl/

 

J.J. (Jack) Renet

raadslid.renet@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Renet

 

Lokaal Sittard-Geleen-Born

Website: http://lokaalsittard-geleen-born.nl/

 

S.A.J. (Sergio) Klein

raadslid.klein@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Sergio Klein

 

VVD

Website: https://sittardgeleen.vvd.nl/

 

J.M.H. (Eefje) Joosten

raadslid.joosten@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Joosten

 

Forum voor Democatie 

Website: https://www.fvd.nl/sittard-geleen

 

A.R.A.R. (Amira) Lotfy

raadslid.lotfy@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Lotfy

 

PIT

Website: https://www.politiekmetpit.nl/

 

M.M.J.T. (Maud) Schenk-Hermans

raadslid.schenk-hermans@sittard-geleen.nl

Afbeelding raadslid Schenk-Hermans

Griffier

 

 

N.A.P.G. (Nicolle) Bisschoff 

nicolle.bisschoff@sittard-geleen.nl  

Nicolle Bisschoff