Raadsleden

De gemeenteraad van Sittard-Geleen bestaat uit 37 raadsleden. Deze raadsleden zijn verdeeld over raadsfracties. Een raadsfractie bestaat uit één of meer raadsleden van dezelfde politieke partij. Wie zitten er in de gemeenteraad? U leest het hier.

 

Burgemeester

 

Burgemeester Sjraar Cox

Burgemeester Sjraar Cox


 

GOB

website: http://www.gob-sg.nl/

Fractievoorzitter

P.G. (Paul) Verjans
Kempstraat 59
6121 XW  Born
046-4811806
raadslid.verjans@sittard-geleen.nl

Paul Verjans

R.E.W. (Roy) Breidenbach
Narcissensingel 19
6163 EA Geleen
06-45126800
raadslid.breidenbach@sittard-geleen.nl

Dhr. Roy Breidenbach

C.G.M. (Kitty) Creemers
Engelenkampstraat 10
6131 JG Sittard
06-52302157
raadslid.creemers@sittard-geleen.nl

Mevr. Kitty Creemers

M.W.C. (Marcel) Claessens
Philips van Heinsbergstraat 8
6123 AT Holtum
raadslid.claessens@sittard-geleen.nl

M.W.C. (Marcel) Claessens

M.P.A. (Martin) Dormans  
Margrietlaan 28
6151 AJ Munstergeleen
06-51842634
raadslid.dormans@sittard-geleen.nl

M.P.A. (Martin) Dormans

Y.G. (Yvonne) Salvino-Meijer
Pagestraat 3
6141 AL  Limbricht
raadslid.salvino-meijer@sittard-geleen.nl

Mevr. Yvonne Salvino-Meijer

M.H.G. (Marcel) Huijveneers
Stikkerstraat 51
6164 CR Geleen
06-17101809
raadslid.huijveneers@sittard-geleen.nl

M.H.G. (Marcel) Huijveneers

J.H.M. (Jos) Vroemen 
Leursstraat 10
6166 CL Geleen
046-4745688 
raadslid.vroemen@sittard-geleen.nl

J.H.M. (Jos) Vroemen

M.E.J. (Myra) Wijnen - Verbruggen
Kummenaedestraat 72
6165 BX  Geleen
raadslid.wijnen-verbruggen@sittard-geleen.nl

Mevr. Myra Wijnen - Verbruggen

 

CDA

website: https://www.cda.nl/limburg/sittard-geleen/

Fractievoorzitter

A.L.W.G. (Andries) Houtakkers
Rijksweg Zuid 45
6131 AL Sittard
raadslid.houtakkers@sittard-geleen.nl

A.L.W.G. (Andries) Houtakkers

N.M.J.G. (Noël) Lebens
Straatsburglaan 90
6137 JB  Sittard
raadslid.lebens@sittard-geleen.nl

 

Dhr.  Noël  Lebens

W.M.M.P. (Wim) Clerx 
Johan Smitzdreef 10
6132 TB Sittard
046-4527639 
raadslid.clerx@sittard-geleen.nl

W.M.M.P. (Wim) Clerx

P.T.H.M. (Peter) Henssen
Valderenstraat 89
6163 GD Geleen
046-4751869
raadslid.henssen@sittard-geleen.nl

 

P.T.H.M. (Peter) Henssen

J.G.L.M. (Judith) Buhler
Bilderdijklaan 14
6165 EA  Geleen
raadslid.buhler@sittard-geleen.nl

Mevr.  Judith Buhler

J.E.E.A. (Jos) Schlössels
Pastoor Schijnsstraat 11
6142 BM Einighausen
046-4525384
raadslid.schlossels@sittard-geleen.nl

J.E.E.A. (Jos) Schlössels

P.J. (Patrick) Brouwers
Pater Pelzersstraat 11
6125 CC  Obbicht
raadslid.brouwers@sittard-geleen.nl

Dhr. Patrick Brouwers

M.J.H.M. (Marcel) Mastenbroek
Verdistraat 2
6164 CK Geleen
046-4753463
raadslid.mastenbroek@sittard-geleen.nl

M.J.H.M. (Marcel) Mastenbroek

 

GroenLinks

website: http://www.sittard-geleen.groenlinks.nl/

Fractievoorzitter
M.J.M. (Math) De Loo 
Bornerkapelstraat 35
6121 HL Born
raadslid.deloo@sittard-geleen.nl

Dhr. Math de Loo

G.M.R. (Gitane) Dumernit
Geldersestraat 18
6136 AT Sittard
06-52542929
raadslid.dumernit@sittard-geleen.nl

Gitane Dumement

J.E. (Jos) Janssen
Joannesstraat 3
6166 XV  Geleen
raadslid.janssen@sittard-geleen.nl

Dhr. Jos Janssen

M.H. (Marco) Schipper
Dorpstraat 23
6137 SR  Sittard
raadslid.schipper@sittard-geleen.nl
Dhr. Marco Schipper

 

 

PVV

website: https://nl-nl.facebook.com/PVVSittardGeleen/

fractievoorzitter

R.W.P.E. (Robert) Housmans
raadslid.housmans@sittard-geleen.nl

Dhr. Robert Housmans

T. H.J.(Thijs) Klaassen
raadslid.klaassen@sittard-geleen.nl

Dhr. Thijs Klaassen

D.D.W. (Daryl) Pfoster
raadslid.pfoster@sittard-geleen.nl
Dhr. Daryl Pfoster

 

Stadspartij

website: http://www.stadspartij.org/

Fractievoorzitter

A.C.M. (Ton) Raven
Sluisbeek 2
6166 JH Geleen
raadslid.raven@sittard-geleen.nl

A.C.M. (Ton) Raven

S.A.J. (Sergio) Klein
Kerkstraat 31
6121 LA  Born

tel. 0641554431
raadslid.klein@sittard-geleen.nl

Dhr. Sergio Klein

N.I.M. (Nancy) Kaufmann
Slotmakershof 1
6162 JK  Geleen
raadslid.kaufmann@sittard-geleen.nl
 

Mevr. Nancy  Kaufmann

 

DNA

website: http://www.dna-partij.nl/

Fractievoorzitter

P.J.G.M (Phil) Boonen
Windraak 18
6153 AB Sittard
06-30584471
raadslid.boonen@sittard-geleen.nl 

Dhr. Phil Boonen

A.J.C.Fredrix-Pilon
Olterdissenstraat 1
6164 JA Geleen
Raadslid.fredrix@sittard-geleen.nl
A.J.C.Fredrix-Pilon

 

 

SP

website: http://www.sittard-geleen.sp.nl/

Fractievoorzitter

I.A.M.H. (Ivo) Tillie
Kluis 26
6165 EM Geleen
raadslid.tillie@sittard-geleen.nl

I.A.M.H. (Ivo) Tillie

A.G. (Tom) Baars
Kromstraat 64
6133 AC Sittard
046-4517070
raadslid.baars@sittard-geleen.nl
A.G. (Tom) Baars

 

 

D66

websitewww.d66sittard-geleen.nl/

Fractievoorzitter

A.J.M. (Bert) Kamphuis
Kentraat 13
6137 JT  Sittard
raadslid.kamphuis@sittard-geleen.nl
 

Dhr. Bert Kamphuis

J.G.J. (Jocelyn) Engelhart
Putstraat 70
6131 HN Sittard
raadslid.engelhart@sittard-geleen.nl

J.G.J. (Jocelyn) Engelhart

 

VVD

website: https://sittardgeleen.vvd.nl/

Fractievoorziter

R.H.H. (Rob) Schormans
Kemsptraat 37
6121 XW  Born
raadslid.schormans@sittard-geleen.nl
 

Dhr. Rob Schormans

 

 

50 plus

website: https://50pluspartij.nl/sittard-geleen/

Fractievoorzitter

H.L.J. (Hugo) Kamps
Oude Heerlenerweg 59
6133 BR  Sittard
raadslid.kamps@sittard-geleen.nl

Dhr. Hugo Kamps

 

 

PvdA

website: www.sittard-geleen.pvda.nl

Fractievoorzitter

P.H.J. (Paul) Kubben
Beatrixlaan 46
6133 BD  Sittard
raadslid.kubben@sittard-geleen.nl

Dhr. Paul Kubben

 

 

SPA

websitehttp://www.spa-sg.nl/

Fractievoorzitter

J.J. (Jack) Renet
Mauritspark 31
6163 HN Geleen
046-4759272
raadslid.renet@sittard-geleen.nl

J.J. (Jack) Renet

 

 

Raadsgriffie

Raadsgriffier

J. (Jouke) Vis
Markt 1
6565 GE Geleen
046 - 4778699
jouke.vis@sittard-geleen.nl

Dhr. Jouke Vis

 

 

 

 

Uitgelicht